| JustMusic a întrebat:

Hey, am nevoie de niste idei foarte simple pentru manichiura pe unghii scurte.Doua fetite de 8 ani vor sa le fac unghiile, dar la scoala la care invata ele nu stiu daca le da voie cu unghiile facut, eu mama gandit sa le fac niste floricele din punctulete cu alb si roz. Alte idei aveti? Dau funda la cea mai buna.

Răspuns Câştigător
| DianaIstratii a răspuns:

BunahappyPai poti sa le faci fundite, sau sau poti sa le vopsesti cu o culoare deschisa si cu puncte mai inchise, sau cu dungi.

2 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Unghii cu modele de fructe:pepene,capsuna.
cu sclipici:culoare roz, verde, mov deschis cu un strat de sclipici
puncte multicolore, culoare clasica simpla, cu note muzicale. fundita?