| QAlessia a întrebat:

Hey, am niste blugi mulati inchisi la culoare, ar merge la ceva bluza Colorata? niste sfaturi cu ce as putea sa asorteaz va rog :*

Răspuns Câştigător
| Mihaela_8091 a răspuns:

Lex, ai adresat o intrebare generala nu iti pot raspunde concret, pot doar sa iti dau un sfat: sa nu fie o bluza in culori tari. happy
p.s. Evita sa porti in acelasi timp scurt mulat si decoltat, pentru ca ve parea vulgara NU sexy; sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Da merge cu o bluzita asa cu o cluare mai vie si poate sa iti asortezi bluza cu niste balerini sau sa o asortezi cu diferite accesori

| Biby a răspuns:

Buna.
Da,normal ca merge.happy