| EmmyCRISS a întrebat:

Hey am o intrebare
ce haine e bine sa port sa par mai grasa si mai mica? adica ma enerveaza ca sunt slaba si nu imi place nici sa fiu asa inalta e chiar foarte aiurea crying help me!

Răspuns Câştigător
| Cameliaa12 a răspuns:

Http://www.frumusele.ro/......a-(VI)/166 aici gasesti cateva trucuri foarte utile :)

11 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Incaltaminte cu talpa dreapta si blugi cu tur si hanorac

| Foxyyyy a răspuns:

Haine mai largi, evita culorile inchise si poarta mai mult alb.De asemenea neaparat pantalonii cu talie inalta, pun in evidenta soldurile si fundul, le fac sa para mai pline.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Skynettt a răspuns:

Mai largi ca daca sunt stramte o sa arati cam naspa si asta ca m-a vazut multe fete le la scoala

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Pentru multe "plinute" li se pare ca nu arata bine asa, dar din punctul meu de vedere o fata slaba e mult mai frumoasa, mai ales daca esti si inalta.Si eu sunt slaba "ca batul" laughing dar inalta am 1, 64-imi place asa cum sunt.Nu stiu daca nu vrei sa renunti la idee poti purta niste bluzite lejere, nu mulate si sa nu stea pe corp happyFunda?happy

| EmmyCRISS explică (pentru BlueButterfly1970):

Si tu esti asa slaba? nu vrei sa ne imprietenim laughing

| BlueButterfly1970 a răspuns (pentru EmmyCRISS):

rolling on the floor)))))))) Cat am mai rasssrolling on the floor Da numai bine si eu sunt roshcata laughing

| rozuleculoareamea a răspuns:

Poarta bluze cu dungi orizontale, putin mai scurte. Pantaloni cu talie joasa, tricouri mai largi dar sa arate bine catusi de putin, si ele la fel sa nu fie mai lungi de marginea pantalonilor/blugilor. Iar la pantofi poarta ugg scurte. Sper sa-ti fie de folos sfatul meu!

| gheodjgheote a răspuns:

Cine te vrea, te place si asa cum esti, nu trebui sa iti pui haine pe tine sau marog ieu caut orice sunt singur

| EmmyCRISS explică (pentru gheodjgheote):

Au la el ca e singur ..ma tu esti pe TPU nu pe un site de matrimoniale laughing

| BlueButterfly1970 a răspuns (pentru EmmyCRISS):

rolling on the floor)))))))))) Cat de taree o fost fazaalaughing Prea penal alalaughing