| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o intrebare cum sa reduc roseata cosurilor? Deja tin un tratament impotriva lor dar vreau sa nu mai fie asa rosii (macar temporar)ceva cu efect imediat, care sa tine cel putin o jumatate de zii.Nu ZYNERIT deoarece il am deja in tratament si as vrea mai multe produse naturale care le pot face si acasa. FUNDA MAREE!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Fond de tenwinkingde la mamabig grin

| uclelanitnelav987 a răspuns:

Daca incerci cu niste lamaie ti se vor usca si vor "cadea".

| AndreeaRV a răspuns:

Incearca sa pui putina miere pe ele si in cateva ore o sa mai dispara din roseata.

| Ollaf a răspuns:

Poti sa te speli cu pasta de ras Palmolive, si cu bicarbonat, eu am folosit Zynerit si sincer, mai multe mi-au aparut. apoi am urmat un tratament de Avéne si nu prea a dat randament.Si roseata nu cred ca va trece pana nu dispar si cosurile.