| Minamii a întrebat:

Hey ^__^ Am o problemă cu niște semne pe față. Pe obraz am avut câteva coșuri care au lăsat semn. Partea cu probleme nu este foarte mare dar a rămas semnul de la coș și este destul de roșie pielea acolo. (Se vede ca și cum încă ar fi un coș acolo). Am acest semn de câteva luni și am încercat tot felul de produse, dar degeaba. Ce îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| Cudeea a răspuns:

Si mie mi-au ramas cateva semne proeminente de la cosuri si am folosit o masca facuta natural. Pui 3 lingurite de miere si una de scortisoara, o lasi 10 sec in cuptorul cu microunde ( sau daca nu ai o pui pe aragaz putin si mesteci ) si dupa o lasi 10 min si te speli. la mine a functionat happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista o alifie speciala pentru astfel de urme, dar din pacate nu stiu cum se numeste, dar stiu ca este destul de scumpa. Mergi la farmacie si cu siguranta ca-ti vor spune despre ce este vorba.

| Kriss96 a răspuns:

Se fac tot felul de tratamente grozave la cabinetele specializate. Informeaza-te pe Google. Sunt destul de multe metode. Am auzit ca cea cu zapada carbonica face furori. Si da rezultate imediat.