| IgoToHellForThis a întrebat:

Hey am parul brunet destul de inchis.Si as vrea sa ma vopsesc roscata dar nu stiu ce nuanta sa aleg.Nu vreau sa imi iasa un rosu aprins... dar nici invizibil sa nu fie.Imi sugerati si mi'e o nuanta de rosu si o vopsea. Funda :]
Cam asa e culoarea parului meu si nu m-am vopsit niciodata >>-

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Trebuie intai sa te decolorezi...altfel nu o sa iti prinda roscatul.
iti recomand asta

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| xXxDiaxXx a răspuns:

Mai bine du-te la coafor sa-ti spuna ce culoare rosie ti s-ar potrivi:d Funda plz