| skriil a întrebat:

Hey. Am parul deteriorat uscat deloc plin de viata este aspru si greu de aranjat. imi cade parul e fragil si matreata e din belsug de la orice fel de sampon care e "anti matreata". Tunsoarea mea e ingrozitoare. Ce sa folosesc pentru ingrijierea parului? HELPPP. e groaznic. UN SAMPON POTRIVIT? SI O MASCA DE PAR. SI DAK E IN ACELE PRODUSE SA EXISTE CEVA PENTRU CRESTEREA PARULUI.plizzzz funda si vot si muuulte multumiri.

2 răspunsuri:
| liii a răspuns:

Hm...eu ti-as recomanda sa-ti iei ceva de la l'oreal, sampon si masca, marca este foarte buna ca o folosesc si eu.Sunt o gramada de sampoane si masti de unde poti alege. Poti sa te uiti pe site-ul lor sa-ti faci o idee.

| christina94 a răspuns:

Gliss de la Schwarzkopf ( m-a ajutat in toate punctele de vedere. plus ca am parul si decolorat) si ulei de ricin cu galbenus!
Bafta :*