| roxypoxytoxyk a întrebat:

Hey! Am parul saten inchis si vreau sa imi vopsesc varfurile ce nuanta imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Negru, rosu, blond, mov deschis, turquoise, albastru bland sau poate chiar un roz foarte deschis

4 răspunsuri:
| robe_5426 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa iti faci varfurile rosii, negre sau blonde.Decizia este a ta.Bafta!

| Anca16188 a răspuns:

Rosu :*

| TheWildRose a răspuns:

Rosu ar fi super si eu am vrut sa imi vopsesc varfurile dar mama mi-a spus mai bine sa imi iau spray de par si asa imi fac ce culoare vreau...e si asta o idee dar daca vrei doar sa te vopsesti rosu ar fi bestial

| biancasuper a răspuns:

Eu ti-as zice blond ti-ar sta mai bine!