| ancagre a întrebat:

Hey, am un majorat maine seara si am probleme cu tinutele. Am in vizor 2 tinute, dar am dubii in privinta amandurora. Specific ca majoratul se tine intr-un fost club inchiriat in intregime de persoana respectiva. Prima optiune ar fi: rochita gogosar gri(partea de sus dintr-un gri mat, partea de la talie din jos dintr-un gri usor lucios) cu pantofi(albastru f inchis) cu bot rotund, putina platforma in fata, toc cui si cu o bareta pe glezna+ dresuri negre. Aici ar fi problema...nu stiu daca dresurile negre se potrivesc. dar chiar as vrea sa fie negre, avand in vedere ca am picioarele putin groase si strambe.
A doua optiune ar fi: jeansi negri drepti(chiar spre pana), aceiasi pantofi, cu o bluza din voal animal print(negru+maro), putin baby-doll, la baza gatului cu o fundita(nu are maneci deloc, vine in A bluza), iar jos are elastic foarte lat, ajunge cam pana la baza coapselor.Aici problema ar fi bluza, nu vreau sa para ieftina tinuta, intelegeti la ce ma refer.bluza e eleganta. dar nu stiu ce sa zic.
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alexandra18 a răspuns:

Prima varianta dar cu un dres gri inchis big grin

1 răspuns: