| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Are cineva aparat dentar incognito (lingual)? imi puteti raspunde la niste intrebari? Ingreuneaza vorbirea? In cant timp ma obisnuiesc cu el? Ce nu va place la el? Mi-l recomandati?... Cine vrea sa ma ajute cu ceva informatii, pareri personale as fi bucuroasa. Trebuie sa aleg acum in cca. 1 luna sad
id : em.eeev@ymail.com ( Scuzati categoria. Cred ca mergea mai bine la sanatate )

1 răspuns:
| D3iDEI a răspuns:

Da, pei fetele se bazeaza mai mult pe estetic, si tipii marfa si modesti ca mine smug. In primul rand, cu aparatele dentare te obisnuieste repede, dar nu mereu, depinde de tine, Si cum sa nu-ti placa un aparat dentar, mie-mi plac la nebunie, desi nu port straight face.