| Ellyyy a întrebat:

Hey! As avea nevoie de niste sfaturi in legatura cu ce as mai putea sa ma imbrac la scoala, ce combinatii sa mai fac, pentru ca m-am plictisit de hainele mele, desi mi-am cumparat niste cateva acum o luna sau mai putin. Mentionez ca nu am posibilitatea sa imi cumpar haine foarte des, si nici nu am sute de haine. Multumesc happy

1 răspuns:
| xlollypop a răspuns:

Pai da-mi id-ul taw pe privat ca am foarte multe idei si poti sa-ti trimit si niste poze ...si crede-ma ca stiu cum sa accesorizezi niste haine mai vechi sau mai plictisitoare sa para superwinking:*