| Alyna_8280 a întrebat:

Hey as avea si eu o intrebare, as vrea sa`mi fac suvite dar nu stiu ce sa aleg dintre mov inchis sau roz inchis...mentionez ca am parul saten deschis.
Mersi pentru >pareribig grin

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Mov închis. Şi eu îl am şaten deschis. happy

7 răspunsuri:
| Jolie_6609 a răspuns:

Cred ca roz-ul te-ar prinde mai bine pentru ca ai parul saten deschis :*.

| irina20 a răspuns:

Cred ca s-ar vedea mult mai bine roz.

| edda0309 a răspuns:

Cu roz deschis iti va sta foarte bine te asigur. Am incercat si eu am par saten deschis si se vede foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mergi la circ sau care e ideea? Nu te suara pe mine, dar aceasta nebunie de a avea in cap culorile curcubeului e ft demodata si nici nu da binewinking.
Fa'ti suvite saten inchis, la varfuri le decolorezi 2 cm si le faci blonde deschis.

| razvanell a răspuns:

Eu unu as opta pentru mov.

| simona16 a răspuns:

Eu cred ca mov.Este culoarea mea preferata.star

| albertina08 a răspuns:

Si eu am parul saten si mi-am facut niste suvite roz inchis supeeer! nuanta se numeste magenta, de la movie colors.