| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa mi fac suvite roscate cu nuantator.Dar sunt satena inchis si este nevoie sa mi l decolorez mai intai?
multumesc mult
funda

3 răspunsuri:
| TraficantaDeNutella a răspuns:

Poii, nuantatorul face ceea ce si spune, adica numai nuanteaza (Sorry daca nu am scris corect ), si daca ti-l decolorezi, tot nu o sa se vada mare diferenta, o sa ai numai niste suvite blonde cu tenta de roscat. Daca chiar vrei suvite roscate, decoloreaza parul, si foloseste o vopsea permanenta roscata. Eu pentru suvite, am facut la fel, si am folosit aceasta vopsea care se gaseste cam peste tot http://www.google.ro/......tp?/imgres Si ce mai vroiam sa spun ii ca poti sa iti faci suvite fara sa til decolorezi, tot cu vopsea. Si eu am fost satena inchis, dar acum sunt un roscat. Bafta

| AlexaAlexandra11 a răspuns:

Da. Eu una cred ca este nevoie sa il si decolorezi. daca nu o sa o faci sunt sanse sa nu se vada nici o diferenta. Cu multa placere!

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

Si eu sunt satena inchis si mi-am facut suvite roscate cu nuantator fara sa-mi decolorez parul. dar nu te astepta sa-ti iasa rosu aprins. o sa-ti iasa un rosu inchis. dar poti sa te vopsesti si cu vopsea. Tine mai mult! Eu am suvite roscate de o luna si ceva facute cu vopsea si inca se vad. tinand cont ca ma spal la 2 zile pe cap.happy