| Deea_2510 a întrebat:

Hey, as vrea sa stiu cu ce as putea sa imi deshid parul(natural as vrea) si daca ceaiul de musetel chiar funcioneaza, a incercat cineva? multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Diana6185 a răspuns:

Salutare happy
Doresc sa te informez ca ceaiul de musetel deschide culoarea parului, sfat pe care ti-l dau din propria experienta happy.
Culoarea naturala a parului meu a fost saten, dar cu ajutorul acestui ceai a devenit blond ( bineinteles, dupa mai multe clatiri ) :*. Sper ca te-am ajutat, o zi frumoasa! ( fundita, te rog :* )

1 răspuns:
| B3belusha a răspuns:

Eu personal am incercat ceaiul de musetel : m-am spalat cu ceai de musetel, am stat o ora cu solutia in cap, iar apoi m-am clatit.
Parul ti se va deschide putin la culoare, iar efectul, in cazul meu a tinut o saptamana, dar acum depinde de tipul de par al fiecaruia.
Deci daca doresti sa-ti deschizi culoarea parului, intr-un mod natural, foloseste ceaiul de musetel, si pana la urma daca iti va place rezultatul, nu e mare lucru sa faci ceai de musetel o data pe saptamana, numai sa ai tu timp sa stai *minim* o ora cu el aplicat pentru a-si faec efectul
Succes!