| Mosteanu_Dyana_2000 a întrebat:

Hey as vrea saa va intreb cu ce produs natural facut acasa nu la salon trebuie sa aplic pe gene pentru a le face sa creasca mai repede si a prinde culoare, putin negru, eu sunt satena si partea de jos a genelor este tot satena si nu prea se vad deloc. Ajutati-ma va rog dau funda.

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin. Spala pensula de la un rimel vechi bag-o in sticluta de ulei si date pe gene ca si cand te-ai da cu rimel. Fa treaba asta mai bine seara ca ziua se vede ciudat rau. Ii vor creste super bine si vor fi mai dese probabil nu se vad pentru ca pot fi rare. Folosesti un rimel maro sau negru?

| Mosteanu_Dyana_2000 explică (pentru Ruxandra15):

Nu foloses rimel fiindca am doar 14 ani, si nu as vrea sa-mi dau de acum doar as vrea sa mai creasca putin si sa prinda putina culoare, unde gasesc uleiul de ricin? ce fel de farmacie?

| Ruxandra15 a răspuns (pentru Mosteanu_Dyana_2000):

Orice farmacie.Sensiblu sau Catena eu am gasit la sensiblu e pana in 5 lei depinde de farmacie eu zic sa ai 10 lei la tine ca na.