| CriSSa537 a întrebat:

Hey! Azi mi-am cumparat un deodorant nou aparut NIVEA pure&natural\Bio-florine...Stie cineva daca contine aluminiu? Pe el nu scrie dar am mai incercat si alte deodorante de la NIVEA si pe eticheta, la ingrentiente scria ca au aluminiu... Ce parere aveti? Credeti ca NIVEA pure&natural\Bio florine are aluminiu? L-ati incercat? Este bun? Cel mai bun raspuns primeste fundita! Mersi mult!

3 răspunsuri:
| Alexandra800 a răspuns:

Pai ce are daca are aluminiu e ceva important sau doar curiozitatea

| CriSSa537 explică:

DeMiLoVaTo828o am citit ca deodorantele cu aluminiu provoaca cancer la san

| Alexandra800 a răspuns:

Ahaa nu stiam