| InnaYnna a întrebat:

Hey! Buna! Care stie cu ce se poate colora parul fara sa se strice sau sa se despice la varfuri?(Ps :Am parul inchis la culoare si nu stiu ce culori sa folosesc...idei?)
Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm. nu prea ai cum să îți faci părul de ex. blond sau roșcat fără să-l distrugi, adică să ți-l decolorezi. eu una am folosit o vopsea fără amoniac, care nu distruge părul, dar era o nuanță de ciocolatiu așa... nu prea ai posibilități

| Crash94 a răspuns:

Henna este un colorant natural, folosit ca tratament împotriva căderii părului, deteriorării ş.a.m.d. Oferă strălucire şi vitalitate părului. O poţi achiziţiona din orice farmacie naturistă.