| Vee a întrebat:

Hey Buna, nu stiu multe despre nuantatoare de par, dar daca esti satena si iei nuantator brunet iti da nuante de brunet sau te face bruneta?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Buna. eu am fost satena si mi-am luat nuantator brunet. m-a facut bruneta in totalitate. :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pisik a răspuns:

Cred ca depinde de la ce firma e. Dar majoritatea nauntatoarelor inchid culoarea firului de par, deci sansele sunt sa ajungi bruneta big grin
Eventual poti sa-ti pui un nuantator de culoare caramel, sau ciocolata big grin Sunt tare dragute. Depinde daca vrei sa ramai la saten cu diferite nuante sau vrei sa treci la brunet big grin
Eu una am fost bruneta de 2 ori dar acum am ramas la un saten deschis :*
Team pupat

| moonY a răspuns:

intotdeauna nuanta mai inchisa va castiga.
prinde'ti fundita in par!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vee cat te-a tinut?