| BluishAngel a întrebat:

Hey happy Care este culoarea verii 2013? Atat in materie de lac de unghii cat si de haine. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Buna!

Nu,nu se mai poarta culorile neon, dar nici cele pastel.

Vara asta se poarta culori gustoare, culori care sa exprime rafinament!

Culoarea verii este Emerald.Este nuanta de verde aspirata si cel mai des folosita si agreata de marile staruri, marile familii rafinate, en elegance cum s-ar spune.

Ei bine, culoarea asta este in trend asortata cu auriu! Cea mai buna combinatie as putea spune.Pe un ten masliniu este unica.

Totodata se poarta culorile metalice!

Griul metalif este din nou la moda! Detaliile metalice,de asemenea. Tintele si tot ce tine de aplicatii metalice au revenit in trend vara asta.

Combinatiile de pastel sunt specifice perioadei iarna-primavara,nicidecum vara.

Vara asta stilul nu se mai axeaza pe Vintage! Totul e modern,detalii argintii,aurii, metalice!

Se poarta simplu, dar si foarte expresiv!

Vara asta sunt la moda extremele in materie de make-up, de unghii si de tot ce tine de frumusete.

Atat un make-up expresiv si bine conturat in care sunt folosite nuante de negru si culori tari, cat si unul simplu si natural sunt aderate!

Albul 2013 la plja, o alegere surprinzatoare!

Ideea de extreme Bun-Rau, ideea feerica a debordat vara asta. Tot ce tine de lumina si intuneric! Daca ai observat noul stil intr-ale vopsitului, vei vedea ca este la mare cerere Ombre (Stilul inlantuirii umbrelor).Eu ma declar fan acestui stil ingenios!

Incearca sa faci combinatii cu niste culori cat mai rafinate, foloseste detalii si accesorii metalice. Sunt la mare cautare vara asta!

Gusta din stilul verii!

Eu atat am avut de spus si sper ca ti-am insuflat o idee cat de cat clara si pe placul tau. Multa distractie in continuare! Te pup.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta culorile neon. [cel putin asa am citit] happy

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Se poarta culorile neon:d.
Sper ca te-am ajutat!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Vara aceasta se poarta culorile pastelate.
Te pup, pa pa! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu am auzit ca se poarta pasteluri.

| gingergirl1 a răspuns:

Culorile neon s-au purtat anul trecut, acum cele pastel!

| alincool22 a răspuns:

Si neon si pastel se poarta happy

| Plusel a răspuns:

Orice culoare care e neon!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Culorile pastelate si culorile neon se poarta vara asta.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu din cate stiu se poarta culorile aprinse si alb-negru.