| NattyMadda a întrebat:

Hey! Cat m`ar costa sa imi pun niste extensii nu foarte lungi in tot parul?(cu clip-on). Si cat timp tin? Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Elly_2794 a răspuns:

Pai daca vrei sa te tina mult... vreo 50 de lei maxim 70 de leibig grin din cate stiu tin ceva vremebig grindar depinde si de care ieiwinking. succes

2 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Pai Alea Ti Le Pui Cand Vrei Tu Si Nu Te Costa Nimic. Mai Scumpe Sunt Extensiile! :) Incearca Aici! :x www.extensii-perfecte.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs