| yiLlEe a întrebat:

Hey ce ar trebui sa fac pentru a slabi( doar din talie) si cat mai rapid cvhiar ft rapid ms

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

In nici un caz nu folosii prostiile din teleshopinglaughing..sunt doar pierdere de timp si baniwinking... cel mai sanatos e sa cauti sa faci cat mai multe exercitii pentru talie si sa iti reduci numarul de calorii consumate zilnic:*..baftaa:*:*

| yiLlEe explică (pentru Bambyynaa007):

Si ce exeritii mi-ai recomanda?

| Bambyynaa007 a răspuns (pentru yiLlEe):

Pai cel mai bun este aerobicul, pentru orice! Uite eu iti dau un link si de aici presupun ca te poti descurca.Ai internetul la indemana decat scrii pe google si vei gasi.Eu asta am incercat si intr-o saptamana am slabit 4 kg.baftaa:* http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8

| yiLlEe explică (pentru Bambyynaa007):

Hey! mersii mult dar mai am o nedumerire cate trebuie sa fac adica daca repect videoclipul o singura date p zi e de ajuns?

| Bambyynaa007 a răspuns (pentru yiLlEe):

Pai eu faceam o ora pe zi. Tie daca iti permite timpul poti sa faci cat dorestihappy. Dar eu zic, ca o ora pe zi e de ajuns. Dupa o saptamana doua ma anunti daca ai facut vreun progras. ceauu:*

| Bambyynaa007 a răspuns (pentru Bambyynaa007):

Progres*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cosminutzz22 a răspuns:

Pai drept sa zic tiii regim este cel imi natural sau iti cumperi cum poate ai vazut la telivizor alcaceofa din alea de slabit repede cu alea intr-o saptamana slabesti intre 9kg-13kg nu glumesc cautale pe internet nume:alcaceofa.
Sper ca ti-am fost de foloshappy
Funda?happy
Ceaowinking
.