| galacticmauve1 a întrebat:

Hey, ce culoare de suvite s-ar potrivi la un blond platinat care da spre alb?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Hey! Cred ca ar merge un violet de ametist. Cu placere happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data cand ti-am citit intrebarea mi-a venit in minte un bleu sau un turcoaz pastelat. Cu atat mai bine daca ai ochii albastrii/verzi. Daca ii ai caprui/negri poti lua in considerare si varianta de suvite negre, vei crea contrast. Dar eu as opta pe un albastru deschis.

| Reghqen a răspuns:

Mamă ce mișto sunt așortărilee love struck
https://ro.pinterest.com/ccoriccori/blond-platinat/