| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ce fond de ten credeti ca este mai bun? Eu am avut acum ultima data fond de ten l'oreal accord parfait si nu prea am fost multumita.Stiti cumva daca cel de la maybelline affinitone este bun? confused, tinand cont de faptul ca am un ten normal si acnee insa foarte putin in zona T. :*

Răspuns Câştigător
| Lorenna_7223 a răspuns:

Ca sa iti placa mai mult tenul tau si ca sa fie mai catifelat si natural, inaintea de a aplica orice fond de ten potrivit fetei tale, aplica o crema si maseaza tenul timp de 2 minute. Iti vei da seama ca el va defeni mai fresh iar cand vei aplica fondul de ten el va arata mai bine, ca si cum nu ai un strat de " o a-doua piele". Fondul de ten aplicat impreuna cu crema rezista mai mult si acopera zonele cu acnee juvenila mai frumos. Mult noroc :*

1 răspuns:
| Blondiss_9544 a răspuns:

Fond de ten Maybelline Affinitone/ Affinitone Mineral ambele sunt foarte buna!

[daca ai facebook, ajuta-ma si pe mine cu ceva. Da si tu like la pagina asta
http://www.facebook.com/GentiShop
si apoi la linkul asta
http://www.facebook.com/GentiShop/posts/121565904589907? ref=notif¬if_t=share_comment#
Diana Blondiss: ]