| SaschaM a întrebat:

Hey, ce parere aveti de pagina asta? Uitati-va peste toate albumele. Cum vi se pare? V-ati face manichiura aici? https://www.facebook.com/kittyclaws24714

7 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Mmmm...nu prea sunt cine știe ce.

| SaschaM explică (pentru alexalexa2000):

De ce spui asta? Nu ti se par deosebite modelele postate? Nu ti se par realizate bine?

| alexalexa2000 a răspuns (pentru SaschaM):

Da..nu prea sunt deosebite.La mine în oraș am văzut fete care realizează frumos unghiile cu gel.^^.

| SaschaM explică (pentru alexalexa2000):

Am inteles... Poti sa-mi dai un exemplu de fata care realizeaza frumos unghiile? O pagina de facebook, ceva tongue

| alexalexa2000 a răspuns (pentru SaschaM):

Din ce oraș ești?

| SaschaM explică (pentru alexalexa2000):

Nu conteaza asta, ma refeream exemplu de la tine din oras. Ai zis ca la tine in oras sunt fete care fac unghii cu gel frumoase, voiam sa-mi dai un exemplu de asemenea fata.

| alexalexa2000 a răspuns (pentru SaschaM):

Îți dau pe privat link-uri.