| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce parere aveti despre aceste ghetute as vrea sa le comand si vreau mai multe pareri?

http://www.pantofilareducere.ro/......09-6532049

9 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Sunt extrem de dragute!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sunt frumoase, dar nu ii poti purta chiar la orice.

| ascovit a răspuns:

Si de ce conteaza parerea noastrA? Daca cineva o sa iti spuna ca nu sunt frumoase nu o sa le mai cumperi iar daca da le cumperi?
cui ii pasa? Daca ai cu ce le asorta, atat conteaza

| RoseOfTheFire explică (pentru ascovit):

Nu neaparat, doar ca am vrut sa vad mai multe pareri.Nu vad unde e problema, de aceea este facut TPU fiecare este liber sa puna orice fel de intrebare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu i mi plac. M ai faini ar fi niste pantofiori cu toculeț inalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg, ce naş., nepotriviţi sunt

| xBebee a răspuns:

Heii.

Nu trebuie să ne placă nouă ci ţie...plus că acum depinde dacă ai cu ce să te îmbraci ca să se potrivească...
Ar trebuii ca ei să fie punctul forte al ţinutei adică să fie centrul de atenţie...Aş opta spre colanţi sau blugi simplii şi cu un tricou simplu cu un lănţişor mai lung şi o gentuţă cred că ar fi ok...Acum depinde şi cum îţi vin.
Mie una îmi plac big grin, puţin cam înflorate pentru gustul meu, dar nu aş zice nu.Mai ales că poţi profita de această reducere.

Însă tot aş alege nişte ghetuţe colorate dar nu înflorate, sau converşi că am văzut că se poartă...sau chiar şi balerini.:*

Multă Baftă şi sper că te-am ajutatlove struck!

| ir1buterflay a răspuns:

Sunt frumoase (cam inflorate) dar cred ca ti se potrivesc perfect.

| Croitoru_Ana_1991 a răspuns:

Frumoase!