| marianna17 a întrebat:

Hey! Cine ma poate ajuta cu vreo cateva siteuri de haine(pentru adolescenti)/optional? Cu preturi adecavatebig grin, adica voi de unde faceti cumparaturi online?

Dau funda la raspunsurl cu cele mai multe situri si folositor la restul.Multumesc

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Keilly a răspuns:

Buna! incearca pe www.miniprix.ro Au haine dragute si ieftine. Si eu cumpar de acolo asa ca poti avea incredere in acest site.

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica. Preturile sunt de outlet...

| Elena_3775 a răspuns:

Eu de obicei de pe miniprix.lucruri bune si preturi bune.