| BiiiaBiii a întrebat:

Hey! Cine stie cum imi poate face parul in degrade? Sunt satena si as vrea sa imi fac varfurile blondehappy

5 răspunsuri:
| DontDifferent a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiustraight face

| xClementine a răspuns:

Dacă eşti şatenă, eu aş zice să mergi cu decolorarea până obţii un blond miere spre vârfuri, cam asta ar fi o soluţie pe care ţi-o recomand.

| pefelie a răspuns:

Simplu, la un salon specializat. nu-ti lasa parul pe mana amicelor sau a altor persoane care (dupa cum spune tata) : `isi dau corijenta-n parul tau` mai bine vorbesti cu mama ta si ii spui intentiile tale. Te interesezi unde este la tine acolo unde locuiesti un salon specializat (nu orice frizer) si mergi cu mama ta acolo, te vor face aia acolo exact cum iti doresti happy

Sper ca te-am ajutat!

| DoarEuCris a răspuns:

Nu e nevoie de cine stie ce frizer specialist, si eu am parul la fel crede-ma.Mi-am lasat parul meu si m-am dat cu decolorant pe la varfuri, in cazul meu aproape jumatate de par.Trebuie sa ai grija pentru ca decolorantul nu face bine pe toate tipurile de par.Sau mult mai sigur, te poti da cu vopsea blonda.
O zi buna!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.