| AngelNycoleta a întrebat:

Hey, cum imi cresc mai repede unghiile de la maini:cu oja sau fara? primul raspuns funda si restul voturi

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cresc la fel.

| deea07 a răspuns:

Pai eu zic cu oja, pentru ca sunt mai putine sanse sa se rupa, oja tinandu-le mai taribig grin

| neekole a răspuns:

Daca oja este aplicata direct pe unghie, unghia se poate ingalbeni in timp, mai ales daca ai ales o culoare inchisa. Eu iti recomand un lac simplu sau pentru prevenirea exfolierii si craparii unghiilor. Oricare l-ai folosi unghiile vor fi protejate si vor creste in voie.
Daca vrei sa-ti creasca unghiile mai repede poti folosi "tratamentul pentru cresterea unghiilor" de la Avon. Fundita?

| KaRy a răspuns:

Nu conteaza asta, unghiile cresc la fel cu sau fara oja happy

| BrownyBrown55 a răspuns:

Fara

| Shino a răspuns:

Incearca un intaritor pentru crestere, eu foloses Max Growth de la Flormar si este foarte bun. Am unghiile foarte subtiri si fragile, si de cand folosesc lacul asta unghiile chiar imi cresc mult mai repede si rezista.