| anonim_4396 a întrebat:

Hey! :-* Cum ma pot tunde asa: http://3.bp.blogspot.com/......e_hair.jpg
daca am parul scurt? Este putin mai jos de umeri.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Par drept si un breton simplu

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

La salon, ii arati poza si vezi sa mergi la un hairstylist la care ai mai mers, in care ai incredere ok? Daca te-ai tuns deja asa, sa-ti fie de bine si sa fii cea mai frumoasa! :*

| Kasia a răspuns:

Te duci la salon cu poza in brate si ii arati hairsstylistului.o sa iti spuna daca iti sta bine si o sa te tunda cum vrei tu.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Eu imi tund bretonul asa acasa =)).
http://www.youtube.com/watch?v=6v0Y1MkCyPo
Iti explica mai bine fata asta.Si aia are extensii.

| cristy3991 a răspuns:

Pai trebuie sa te duci la un salon de coafura si cei de acolo (dupa ce le arati imaginea) iti vor spune. Sper ca ti-am fost de folos happy

| Idontknow69 a răspuns:

Astepti sa-ti creaca parul si dupa trei luni taie un pic din pentru ati putea creste din nou. daca nu o faci in mai multe luni o sa ti se arda parul
Fundita?