| ramona0506 a întrebat:

Heybig grin Ceva idei de makeup, decoratiuni pentru halloween?big grin Plz! mercihappy funda la cele mai interesante idei!

3 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=21&t=1703 Iata niste idei pe care le poti folosi si pentru Halloween.;)

| xl0llip0px a răspuns:

In legatura cu make-upul.sa te sfatuiesc ceva.am observat ca foarte des de halloween fetele combina fardurile negre cu rujul rosu...nu e o combinatie tocmai potrivita. daca iti machiezi ochii sub foarma de ochi "panda" sau smokey eyes atunci rujul ar trebui sa fie ceva mai deschis.pal.ai putea sa te dai cu tanner pe buze. iar pentru buzele rosii foloseste doar eyelinerul sau ceva farduri mai deschise.decoratiuni? hm.sa vedem.niste baloane cu desene cu simbolurile halloweenului? (poti si singura sa le faci). niste dovlecei?=)