| ella2816 a întrebat:

Hey,daca ma decolorez trebuie neaparat sa ma si vopsesc? si cam cat costa sa te decolorezi:*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te costa mult daca pui pe cineva sa te faca acasa, la salon te costa cu mult mai mult

| ella2816 explică (pentru mona):

Trebuie sa ma si vopsesc dupa?:-s:*

| mona a răspuns (pentru ella2816):

Asa ar trebui daca vrei sa ai o culoare frumoasa si uniforma

| AikkoxD a răspuns:

La salon costă, dar rişti să-ţi iasă altfel decât vrei tu.
Acasă nu costă, dar tot rişti să-ţi iasă altfel. Depinde de îndemânarea ta. Sau pui pe altcineva priceput.

Ţii decolorantul pe păr 10 minute, dacă vrei să decoloreze puţin, şi creşti numărul de minute în funcţie de cât de mult vrei să decolorezi părul.
Normal ar fi să te vopseşti din nou, în nuanţa dorită. Părul decolorat are un aspect ciudat, ars, n-are niciun luciu.
Decoloratul la salon costă între 40 şi 70 lei. + vopsit - ajungi la 90-100 lei laughing

| ella2816 explică:

Scump domne scumplaughing))