| anonim_4396 a întrebat:

Hey, de mult timp vreau suvite blonde insa nu permanente si am auzit de henna blond si as vrea sa stiu: Prinde pe saten? Cum se aplica? Cat costa? De unde pot cumpara(nu online)? Cat tine pe par? A mai incercat cineva?

2 răspunsuri:
| miraabela a răspuns:

Se gaseste la farmacie, cel putin eu de acolo mi-am luat henna. Tine vreo luna maxim

| toleagiulia a răspuns:

Doar online se mai gasesc dar poti sa iti iei decolorand de la kallos costa 7 lei si este extraordinar, eu fiind satena m.a prins extraordinar, blond auriu, e super