| ღcamyღ a întrebat:

Hey! De unde pot cumpăra șpray pentru șuvițe? Voi de unde l-ați luat? (nu de pe internet)
Dau fundăă!winking

Răspuns Câştigător
| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Penny,Kaufland, Carrefour (magazine dintreastea mai mari )

4 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Penny, carfour, daca locuiesti in tari precum Italia, euro spin, etc. In toate aceeste complexuri gasiti asa ceva, dese ori la magazine care vand produse de infrumusetat, chiar si haine. Sunt baiat, foloseam si eu cand aveam parul mare... laughing Oricum va doresc success in a gasi produsul pe placul dvs happy

| ElenaDanielaE a răspuns:

Eu am luat si de la magazinul de langa colt laughing...

| laurica2001 a răspuns:

De la un magazin mai mare, cum ar fi Kaufland, Carrefour... big grin

| bibiiiiiloluuuuuuu a răspuns:

Buna! Iti poti achizitiona spray-ul pentru suvite dintr-un market ori supermarket la raionul de vopsea si sampoane, ori cum am facut eu dintr-un catalog de cosmetice Margo Cosmetics, am platit in jur de 12 lei, orce culoare doresti. :*