| MadneSsCat a întrebat:

Hey! Eu am un blog de make-up, cosmetica, ingrijire etc. si as vrea sa il mai popularizez putin. Fetelor o sa gasiti aici multe chestii utile. http://ioana-make-up.blogspot.ro/ Am oranizat deja cateva giveaway`uri si o sa mai organizez inca multe de acum incolo, daca reusesc sa strang mai multi followers, asa ca sper sa nu va suparati daca va rog sa va inscrieti(cu ajutorul butonasului albastru "inscrieti`va pe acest blog "). Multumesc!
Si ca sa am si o intrebare : Ce ati vrea sa mai postez pe blog?

1 răspuns:
| yynuta a răspuns:

Super blog, bafta in continuare