| Alissonn a întrebat:

Hey fetelebatting eyelashes am o intrebare pentru voi... Vreau sa`mi fac pirce in nas happy si nu stiu exact in ce parte dreapta sau stanga happy am vazut si in stanga si in dreapta facut la alte fete. Unele ziceau ca trebuie in stanga altele in dreapta si nu stiu in care sa`mi facstraight face. Puteti sa`mi ziceti daca inseamna ceva daca`l faci in stanga sau in dreaptathinking

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Eu zic sa ti-l faci in dreaptabig grin.nu stiu acum cum vrei tu dar ti-am dat o parere totusi am auzit de la o fata ca daca porti pirce in partea stanga esti o.hee hee ti-ai dat tu seama sau daca porti doar un cercel in ureche in fine nu prea cred. Puneti-l unde vrei papa:*

3 răspunsuri:
| bluuuu a răspuns:

Pai fatil in partea dreapta pentru ca in partea dreapta este situata partea omului o parte buna iar daca ti-l faci in stanga este partea rea. care arata singuratatea, ura etc. mai pe scurt. alege( dreapta-bunatate, stanga-rautate) sper ca raspunsu meu sa iti fie de folos.

| TheSpecialOne a răspuns:

Fa-ti-l intre... intre ochi

| Danya_6735 a răspuns:

Eu mi l-am facut in dreapta! e mai comod! tu fa cum vrei! [pupici!