| meryy10 a întrebat:

Hey fetelor! am parul putin peste umar si mi-l prind cel mai des in coada dar m-am plictisit de: coada impletita,coc simlu, coada de cal si coada rasucita ...imi dati idei va roggggg nu ma supar daca imi dati si link cu poze... Funda happy

Răspuns Câştigător
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Buna,si eu am parul cam la fel, poti cauta pe google asa:coafuri par mediu pas cu pas, o sa gasesti destule, si sper sa iti placa. Fundita?

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Buna!
Ceva mai original sunt cocurile de ''panda'' urechiuse adica iti faci 2 cocuri in drept cu urechile doar cu 3 cm in plus si dupa ce faci cocurile pui agrafe lungi dar subtiri sa nu se vada elasticu doar daca vrei pui agarfe arata la fel de dragut sau sa il prinzi intr-o coada jos spre stanga sa iti lasi si in srtanga si in dreapta in fata cateva fire de par.
Te pup!

| liiaa a răspuns:

Nu ti-l mai prinde, fetelor le sta mult mai bine cu parul lasat pe spate.Sau,daca nu vrei, incearca sa faci o bucla in fata, la breton (cred ca stii tu unde) si o prinzi cu o clema.Nu mai am idei, eu imi tin parul numai pe spate.

| AndreeaDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns:

Lasal pe spate drept...baietilor le place enorm fetele cu parul dat drumu si mai ales cind bate vintul spre el...winking
iti poti pune fundite in par dupa culoarea hainelor care esti imbracata...