| NaomiCristina97 a întrebat:

Hey fetelor???? Care tip de vopsea este mai buna pentru par dintre Casting Creme Gloss și Garnier Olia? As vrea o vopsea blândă care nu distruge parul adică să cadă parul sau să îl deterioreze și aș dori și părerile voastre.

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

Creme gloss e buna tare! garnier olia asa si asa! oricum ar fi amandoua sunt bune!

| NaomiCristina97 explică (pentru vodami92):

Cred că îmi voi cumpăra Casting Creme Gloss?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand alegi in functie de parul tau natural, tenul tau, alege ceva bio https://www.emag.ro/search/vopsea+bio nu doar ca iti distruge parul dar si radacina -ceea ce duce la chelie, numai folositi sampoane de astea chimice, spala parul cu frunze de nuc de exemplu, parul are propiul ulei nu are nevoie de spalare zilnica, corpul la fel, de exemplu mie ceara imi deschide culoarea parului spre blond sau cand am luat zinc

| NaomiCristina97 explică (pentru RAY):

Îți mulțumesc mult, dar eu vreau să știu care dintre cele 2 este mai bună. Apropo, ești fata sau băiat?