| Linda18 a întrebat:

Hey fetelor! Ce parere aveti despre mascara transparent de la gabrini? E buna pentru sprancene?

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Da, mascara transparentă se poate folosi pe sprâncene, dar să nu exagerezi, că se văd firele lipite. Foloseşti întâi un creion/fard de sprâncene (aplici întotdeauna cu pensula, indiferent dacă e creion sau fard) şi apoi aplici mascara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate produsele Gabrini sint bune. Culmea e ca nu sint cautate fiindca... nu sint scumpe. Daca tie iti convine sa fie transparenta, e bine.