| ºPishcotº a întrebat:

Hey, hey:) Stiu ca voi dati sfaturi foarte bune. As vrea sa va intreb. La o fata rotunda(dar nu exagerat de rotunda), i-ar sta bine cu tunsoarea asta?
Fundita!

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/61372079/Jessie+J+PN G.png

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Eu am fata rotunda si am avut breton drept.Nu-mi statea prea bine.Imi facea fata mai "grasuta".Un breton pe o parte ia insa din rotunjimile fetei.
Dar daca vrei poti incerca.

2 răspunsuri:
| Adelina102 a răspuns:

Hmm.Si ea are fata cat de cat rotunda. Daca esti mica de inaltime nu dar daca nu esti ti-ar sta bine.Acuma depinde si de restul, ochi, nas, gura.Ti-ar sta pentru ca aceasta frizura face fata mai mica si ii da forma de oval.Asa ca eu zic sa incerci.Sau intra pe www.taaz.com, inscriete, incarca-ti o poza si cauta freza asemanatoare si vezi cum ti-ar sta:). Funda?

| ailin a răspuns:

Eu una cred ca tunsoarea asta vine bine la oricine doreste o schimbare si stie sa o poarte ca o adevarata diva deci cu iguranta o sa arati grozav daca o sa zambesti si tu o sa crezi despre tine ca esti cea mai frumoasa dar sa stii ca la inceput oamneii vor parea surprinsi de schimbare si poate unora nu o sa le placa pana cand s obisnuiesc cu noua ta freza (iti spun din proprie experienta)