| anonim_4396 a întrebat:

Hey, imi puteti spune o crema cc buna pentru tenul mixt? Poate fi si crema bb. Eu acum folosesc de la gerovital si imi place cum se aseaza pe fata dar dupa cateva ore incepe sa imi luceasca nasul si fruntea si arat groaznic, degeaba dau cu pudra de acasa. Please help!sad

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Asa e structura aleia de la Gerovital ca am avut-o si eu si la fel imi facea. Pur si simplu e ea mai lucioasa, probabil in incercarea de a da acel luciu natural. Incearca de la alte firme si vezi daca ai aceeasi problema. Eventual de la Nivea sau Maybelline