Întrebare recomandată | D5e1n3i5s9a a întrebat:

Hey! happy Imi puteti spune si mie cum pot sa fac sa nu m-I se mai exfolieze unghiile si sa le am mai tari? Nu vreau tratamente scumpe si complicate. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Sigur, citeste sfaturile de aici si aplica-le http://mypsychonails.blogspot.ro/......ls-so.html Este blogul meu, deci daca ai vreo nelamurire poti sa ma intrebi aici, in comentarii sau sa-mi dai un mail pe adresa de la contact:)

31 răspunsuri:
| Sponge10 a răspuns:

Ca sa le ai mai tari poti sa iti iei o oja speciala cu care te dai cu ea dupa ce te dai cu oja normala! De exfoliat chiar nu stiu nimic, imi pare rau! Funda?