| Zyzu a întrebat:

Hey, in cateva zile merg in bulgaria cu clasa pentru ~5zile, cam ce ar trebui sa-mi pun in bagaj, avand in vedere ca o sa avem tot felul de excursii si conferinte, Va rog, idei cam pentru fiecare zi... Multumesc anticipat. Fundita!winking

1 răspuns:
| Ana30 a răspuns:

Fara obiecte de valoare, de care ti-ar parea rau daca ti se fura. Si pe acolo se obisnuieste. In rest haine elegante si sport, lenjerie, si mini obiecte de igena personala (a nu se uita absorbante si servetele umede), hartie si pix.