| JoanJett a întrebat:

Hey! In prima zi de liceu trebuie sa merg cu ghiozdan/ geanta?

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Iati o geanta o sa va dea un orar provizoriu cateva informati despre driginta\dirigintele un numar de telefon etc. Manualele se dau mai incolo pe marti miercuri.Bafta:*

15 răspunsuri:
| hey97 a răspuns:

Cu ce te simti mai bine!:X nu neaparat ce vezi la altii

| WsWovi69 a răspuns:

Nu stiu si la mine e prima zi de liceu

| lulilolipop a răspuns:

Salut! I-a ce crezi tu ca te caracterizeaza si ce ti se potriveste. In plus cauta ceva care sa se asorteze cu tinuta. Bafta!

| MsBeatrice a răspuns:

Buna,parerea mea este ca in prima zi sa iti iei ghiozdanul pentru carti, sau orice eventualitatate.Dar daca ai o geanta mai mare asa potrivita poti sa o iei.Totul depinde de gusturile tale! Multumesc. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geantabatting eyelashes

| Hikari a răspuns:

Buna.
Cu ce vrei tu, dar sa stii ca ar fi mai misto cu geantawinking.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu contează.
Prima zi sunt discursuri plictisitoare.vă minte cât vă minte și vă dă drumu acasă

| FLoriinaaa a răspuns:

Nu neaparat.Trebuie doar sa ai ceva in care sa iti pui cartile.

| CkEuforia a răspuns:

Pai ce cari in ea? carti? o.o nici in clasa intai n-am mers cu ghiozdanul in prima zi laughing

| Mik3 a răspuns:

Trebuie sa mergi cu ghiozdanul bagat in geanta, daca nu te duci asa la inceperea anului nu esti elev laughing, de duci cum vrei ii prima zi big grin

| birica a răspuns:

Nu brothere.du-te fara ghiozfan si cat mai dezinvolt...

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Hei,cu ce te simti uh mai bine

| Allevutza a răspuns:

Si la mine estee primaa zii de liceu, Euu cred ca saa te duci cuu ghiozdanul k oricum nu o sa invetii din prima zi, Si pe urma poti sa itii ieii ce vrei tuu cu ce te simpti tuu mai binee happy BAFTA

| Bondarel99 a răspuns:

Pai eu trec a 10 a si trebuie sa imi iau geanta ca doar nu o sa duc cartile in brate, nu stiu daca si tu primesti carti in prima zi... daca te referi la ce se poarta dintre geanta si ghozdan ia-ti ce ti-e tie mai comod, dar eu nu ma mai duc cu ghiozdan pentru ca anul trecut spre sfarsit eram singura fata din liceu care avea ghiozdan laughing

| Crucified a răspuns:

Eu mi-am luat decât un caieţel şi-un pix. Manualele nu le-am primit în prima zi de clasa a 7-a, ci la sfârşitul anului de clasa a 6-a.