| tanea2607 a întrebat:

Hey in special fetitelor..am 1,73 inaltime.mi-ar merge o rochie lunga sa una scurta? pentru nunta)?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Avand in vedere ca esti inalta iti poti permite sa porti si rochie lunga si scurta.rochia lunga purtata cu tocuri alungeste silueta si te face sa pari mai slaba. daca ai picioare frumoase si vrei sa ti le pui in evidenta poti alege rochia scurta.sau poti sa alegi una asimetrica si va fi ca si cum ai purta o rochie si scurta si lunga in acelasi timp:)).
o sa iti arat cateva rochii pe care eu le ador.

http://www.asos.com/......oduct.aspx

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca merge oricare numai sa iti stea tie bine, daca ai picioare subtirele una surta, daca ai picioarele mai masive una ceva mai lunga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rochie scurta - iti scoate in evidenta picioarele.
Rochie lunga - nu te micsoreaza avand in vedere inaltimea ta.
Deci merg ambele, mie sincer imi plac cele maxi.

| Dydiiishorr a răspuns:

Eu cred ca esti destul de inalta ca sa iti etalezi picioarele.
Asa ca, incearca sa porti o rochie scurta, e mai potrivita la inaltimea ta.

Succes la nunta!