| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Hey. Intrebare pentru fete. Deci..peste cateva săptămâni trebuie sa fac un dans. Trebuie sa ma îmbrac cu o bluza alba. problema e ca bluza e destul de mulata si mi se cam vad sfarcurile.....am încercat si cu bustiera si cu maieu (una peste alta) si tot asa.ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Raspunsul e sutien

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nuuu. Nu ii mai dati sfaturi rele! E mai bine fara!

| Teardrop a răspuns:

Îţi cumperi un sutien alb.

| BlaaBlaa a răspuns:

Ia-ti un sutien cel mai bine happy

| alexutza222 a răspuns:

Ia-ti un sutien alb cu burete si pe deasupra un maieu daca nu vrei sa se vada sutienul.

| ddeennyyssaa13 explică:

Faza e ca deocamdată nu pot sutien..pentru ca nu prea "am cu ce".