| Saya_1767 a întrebat:

Hey! M-am cam ingrasat, cam rau si as vrea pana la vara sa slabesc 10 kghappy
Niste sugestii?

Funda!

6 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

Eu tin o cura de slabire. Este un regim care se numeste Weight Watchers, cred ca se gasesc multe informatii pe net. Este destul de lejer si cunoscut in strainatate. Succes.

| queenC a răspuns:

Pai ce iti pot spune, depinde si de organismul tau! Ar trebui sa adaptezi banalele abdomene cu alergatul.Rezultatele se vad si te scapi si de celulita! Poti scrie si pe google exercitii fizice si iti vor da imagini animate! Nu au cum sa nu isi faca efectul,si iti spun asta pentru ca si eu fac desul de mult sport pentru a mai da jos kilogramele in plus! Succes, cu drag, QueenC!

| mariacerasela a răspuns:

Buna,eu tin o cura daca vrei pune-o si tu in aplicare ca sa vezi ca da rezultate. cura este asa:3 zile legume si fructe dar crude si la fructe mananca ananas cam 2 sau 3 felii inainte de masa, si bea ceai verde sau limonada, si 3 zile de carne,lactate, si oua. carne orice dar nu mezeluri si nu prajeli nu manca prajit in ulei.la gratar sau fierte, si la cuptor este ok, etc sper sa te ajute raspunsul meu

| TheoCookiesChocolate2013 a răspuns:

Fa mult sport! Si bea multa apa!winking

| Andreea360 a răspuns:

Pai nu mai e mult pana la vara. deja la inceputul lui iunie o sa fie 35 de grade.trebuia sa iti propui mai din timp asta...

| ADELA_6870 a răspuns:

Saricoarda 15 minute pe zi, fa in fiecare seara 100 de abdomene, sari elastic...etCccclove struckxx