| anonim_4396 a întrebat:

Hey! ma ajutati cu un raspuns urgent,please? deci-daca vreau sa comand un produs cosmetic,de pe un site strain (din UE),ce taxe trebuie sa platesc? cei care ati mai facut astfel de comenzi,sau care stiti,va roog, helm me!

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Ai zis aproximativ. Aproximativ ti am dat raspunsul. De obicei atata e!

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Nu trebuie sa platesti decat transportul. Pretul afisat ar trebui sa fie cel cu tva.

| MyaxD a răspuns (pentru rutanklan):

Ms...si cam cat e? macar cu aprox?

| rutanklan a răspuns (pentru MyaxD):

15 Euro

| MyaxD a răspuns (pentru rutanklan):

Stii tu sigur?big grin

| rutanklan a răspuns (pentru MyaxD):

Ai zis aproximativ. Aproximativ ti am dat raspunsul. De obicei atata e!