| dnydnydnydny a întrebat:

Hey.....nush ce a patit parul meu sad sad Inainte aveam un par normal putin infoiat si ondulat, dar de la un timp mi s-a subtiat vizibil si imi sta drept :/
Ce credeti ca s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Ti l indrepti cu placa? Sa stii ca placa ti schimba mult parul.

| LegendaryXxX a răspuns:

Hey...credema ca te inteleg...eu am patit aceeasi chestie dar invers daca ma intelegi.Eu am avut parul drept drept si acum mie cret cam de un an si un pic si cunosc multe cazuri ca si al tau sau al meu si nu e vorba de placa sau alte aparate de hairstyling.Este vorba "mostenire " daca intelegi la ce ma refer.Eu o mostenesc pe bunica mea care a avut parul foarte cret, deci ti se poate intampla la fel si tie.Sau se spune ca intre 12-16 ani iti definesti cu adevarat personalitatea si trasaturile fizice. Ori ce a produs indreptarea parului nu a tinut de tine, asa ca nu ai de ce sa te ingriorezi kiss