| mistereioasa a întrebat:

Hey, oare poate careva sa imi dea detalii/opinii in legatura cu permanentul pe parul scurt/mediu? Vreau sa mi-l fac cret si as dori niste pareri sau tipsuri de la persoane care si-au facut.
Daca zic ca dau fundita va ambitionati?laughing
Danke! big grin

1 răspuns:
| Loredanaghiț a răspuns:

O sa ai parul creț/drept pe termen de 3 luni de zile, poate și 4, depinde. Dar ai sa dorești sa nu îți fi făcut. Nu pentru ca parul este neaparat ars, dar o sa îl usuce foarte rău și foarte greu o sa se regenereze. Nu recomand