| SummerFunx3 a întrebat:

Hey tongue! Am nevoie de un sfat: am parul lung si ondulat si foarte bogat...vara daca il las desfacut mi-e foarte cald...nu l-as tunde si daca mi-ati putea da cateva idei cum mi-as pute prinde sau aranja parul ca sa nu-mi mai fie cald cu parul desfacut. happy mersi tongue

5 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Gasesti aici mai multe idei, alegerea este a ta: http://www.mujer.ro/coafura/blog :)

| CristinaCristi a răspuns:

Heiii.buna. la fel e al meu.mil fac fff des ca placa.stiind ca arde parul.in fine. eu zic intr.un coc lejer. ai breton? daca da il prinzi cu o clamita sus sau pui o coroniita. asa imi voi face .l.as fi tuns dar staaatea si mai des si ondulat fiind imi iau gandul. cocul este elegant : http://www.google.com/......tp?/imgres e lejer dar poate fi si mai strans. succes;):X lma de ziua copilului:*

| Pinck0 a răspuns:

Pai ce e asa grew? intr-o codita sus sh lasa ktva suvite afara sa fie cat mai rebela freza.Chiar si cea mai simpla coafura e cool! Sa stii ca si eu il am lung si nici eu nu vreau sa'l tund.dar km ziceam intr'o codita sus e ok.:*

| byby_6933 a răspuns:

Http://www.unica.ro/......ina/2.html asta ar putea sa te ajute...dar pe acelasi site poti gasi mai multe articole de acest gen

| zuzikmik99 a răspuns:

Poți să-ți faci 2 codițe, o coadă sus, un coc, codițe împletite etc.